Klasse voor ouders

Leraar van het jaar 2010: bekijk de slotshow

Geniet mee met de leraar van het jaar in dit sfeerfilmpje. Net als tweehonderd andere kleuteronderwijzers was juf Chris Bourgeois op woensdag 19 mei 2010 uitgenodigd voor de slotshow in Brussel. Tot haar grote verbazing ontving zij de symbolische titel van ‘Leraar van het jaar 2010′. Symbolisch, omdat elke leraar deze titel wel verdient.

Leraar van het jaar 2010: Slotshow

3 Reacties op “Leraar van het jaar 2010: bekijk de slotshow”

  1. We zijn nu al 4 dagen verder en nog steeds voel ik de extra energie die ik kreeg die woensdag in Brussel! Het was voor mij een hele eer om er bij te mogen zijn. Het is ongelofelijk hoeveel deugd het doet om te horen dat zoveel ouders ons, kleuterleidsters, appreciëren voor die kleine dingen. En collega’s die er niet bij waren… deze nominatie is er ook voor jullie! Ik deel graag die eer met jullie. Bedankt voor de leuke middag!

  2. We zijn een paar dagen verder en er is heel wat gebeurd!
    Ik vond het woensdag een fantastische namiddag, heel goed georganiseerd en echt hartverwarmend. Zo’n mooie verhalen. Ik vond het een eer om er te mogen bijzijn maar langs de andere kant begreep ik net als zoveel anderen ook niet goed waarom ik!En omdat ik in een nieuw team zit, zou het leuk geweest zijn om dat samen met mijn nieuwe collega’s te mogen meemaken en mijn oude collega’s verdienen dit zeker ook!!
    2 dagen later had ik die nominatie brief liever nooit gezien want er kwamen enkele problemen in het team, wat me veel verdriet deed. Gelukkig is het uitgepraat en kan ik terug denken aan die mooie, hartverwarmende namiddag maar er zal verder niet veel meer over gepraat worden. Bedankt klasse voor de leuke namiddag, en bedankt aan de mensen die ervoor zorgden dat ik deze dag mocht meemaken.

  3. Ik had er geen idee van wie me nomineerde, maar het gaf me wel een warm en goed gevoel. Ik ben er me altijd van bewust geweest dat werken met kinderen, het meest dierbare bezit van mensen, heel speciaal is. Die kleuter die elke dag binnenkomt en zegt “juf, ik ben er terug…” Daar doen we het toch voor!
    Het was een namiddag om nooit te vergeten. Toen mijn nominatiebrief achteraf verloren bleek was ik wel wat teleurgesteld, maar ondertussen is hij terecht, waarvoor dank. Wanneer de nominatie uit een hoekje komt waarvan je het niet verwacht, wordt het allemaal nog veel emotioneler. Gelukkig werden de emotionele momenten afgewisseld met grappige, zodat we weer even op adem konden komen. Bedankt klasse, voor deze KLASSE namiddag. Annick Eydiers GBS Huizingen

Schrijf een reactie

Je reactie verschijnt meteen online, maar kan verwijderd of aangepast worden als de redactie vindt dat je niet voldoet aan de algemene voorwaarden. Zorg dat je reactie relevant is voor het onderwerp van het bericht waarop je reageert. Gebruik geen ongepaste of beledigende taal en maak geen reclame.