De lezingen van professor Peter Adriaenssens over “Hoe pak je pubers aan?” zijn allemaal volzet. Vele lezers vragen om extra voorstellingen. Dat zit er voorlopig jammer genoeg niet in. TV.Klasse maakt echter opnamen. Weldra kan je dus fragmenten zien in een nieuwe reeks van TV.Klasse.
Professor Peter Adriaenssens geeft tijdens de herfstvakantie exclusief voor Klasse-lezers (leraren en ouders) in de vijf Vlaamse provincies een lezing over “Hoe pak je pubers aan?”. Klasse reserveerde hiervoor de grootste zalen met in totaal meer dan 4000 plaatsen. Via de elektronische inschrijving waren alle beschikbare plaatsen echter snel volzet.
Extra voorstellingen zitten er voorlopig niet in. Met dank voor het begrip. TV.Klasse maakt echter opnamen van de uitenzetting. Weldra kan je dus fragmenten zien in een nieuwe reeks van TV.Klasse. De andere reeksen met Peter Adriaenssens (“Groei” en “Een vlieg in de kleuterklas”) werden ondertussen al door meer dan 200.000 mensen online op www.tvklasse.be bekeken en geapprecieerd.


