De Overstap

filmpjes - doelgroep: leraren, ouders

Logo voor De OverstapHoe bereid je kinderen voor op die belangrijke scharnierpunten van hun schoolcarrière? Elke overstap, of het nu naar de kleuterschool, het eerste leerjaar of het secundair is, zorgt voor vragen en onzekerheden. Niet elke leerling gaat even makkelijk om met verandering of is in staat tot het maken van een bewuste keuze. Maar ook ouders zitten met zorgen.


De Overstap

filmpje 3 van 4 - 00:08:27 - 25 augustus 2010 - voor leraren, ouders

Naar de kleuterschool

 

onderwerpen: peuters, eerste schooldag, kleuters, ouders, instapklas

Len, Ziggy, Emilie en Torben gaan voor de eerste keer naar school. Met een bang hartje stappen ze de instapklas binnen van juf Ines en juf Elke. Kijk mee hoe hun eerste schooldag verloopt! Pedagoog Marleen Wouters geeft tips voor een goede start.

Reacties

    • door deze juffen is mijn dochter echt opengebloeid en zo zelfstandig geworden. het zijn superjuffen. en ook juf jee niet te vergeten hihi
    • randy op 29/08/2010 @ 23:59
Plaats een reactie
Toon een nieuwe afbeelding een nieuwe code Voer de hierboven weergegeven code in ter controle