Vlaanderen
Klasse.be

Museum en Expo

Expo We need to talk about fashion

Modemuseum Hasselt: Expo We need to talk about fashion
Modemuseum Hasselt: Expo We need to talk about fashion
Modemuseum Hasselt: Expo We need to talk about fashion
Modemuseum Hasselt: Expo We need to talk about fashion
Modemuseum Hasselt: Expo We need to talk about fashion

De Expo We Need to Talk about Fashion toont collectiestukken van bekende ontwerpers als Gaultier en Comme des Garçons, maar ook anonieme pareltjes. Schoonheid en nostalgie of status, overconsumptie en uitbuiting? In elke tijd roept mode nieuwe vragen op en ontlokt ze andere gevoelens.

Van vrijdag 23 juni 2023 t.e.m. zondag 18 februari 2024


Programma voor je klas

Doelgroep

Vanaf 6 jaar.

Omschrijving

Praten over mode in je klas? In de expo We Need to Talk about Fashion, ga je met je klas op zoek naar wat mode nu eigenlijk is, hoe mode ontstaat en vooral hoe we onszelf kunnen en willen tonen. Samen met een gids ga je op pad doorheen thema’s zoals fun, schoonheid, nostalgie, maar ook status en overconsumptie.

Hou jij ervan om elk mogelijk logo te tonen? Of kies je eerder voor een minimalistische stijl? Puilt jouw kledingkast uit van de felle kleuren of kies je voor sober zwart? En hoeveel kleding heb jij aangetrokken voor je die perfecte feestelijke outfit vond voor die ene gelegenheid? In elke tijd roept mode nieuwe vragen op en ontlokt ze andere gevoelens. Op een interactieve manier worden je leerlingen uitgedaagd om hun mening te vormen om die vervolgens tot uiting te brengen in een aansluitende creatieve workshop.

Praktisch:

  • Er zijn aangepaste pakketten beschikbaar voor lager of secundair onderwijs.
  • Maximum 30 leerlingen per tijdstip, en 15 leerlingen per gids. Per klasgroep wordt gevraagd een leraar of begeleider te voorzien zodat het museumbezoek vlot kan verlopen.
  • Een klasbezoek met aansluitende workshop duurt 120 min.
  • Maandag tot vrijdag tussen 9 en 17 u volgens afspraak.
  • Je betaalt per klasbezoek (per 15 leerlingen) een pakketprijs van 85 euro. In deze prijs zijn gids, toegang en materiaal inbegrepen.

Past bij deze vakken

  • Geschiedenis & cultuur
  • Levensbeschouwing
  • Muzische vakken

Jouw voordeel

2 euro korting op de toegangsprijs. Je betaalt 6 euro in plaats van 8 euro.

Voorwaarden

Reserveer vooraf je tickets via deze link, bij ‘Ingangsticket’ kies je ‘Kaarthouder’.

Waar?

kaartje

Expo We need to talk about fashion
Modemuseum Hasselt
Gasthuisstraat 11
3500 Hasselt
België

Plan je route

Contact

Algemene contactgegevens

Educatieve gegevens

Voorzieningen

  • Rolstoel ter beschikking
  • Toegankelijk met een rolstoel
Voeg dit voordeel toe aan je bewaarde voordelen

Log in om te bewaren