Museum en Expo
Expo ‘Wolf! De wolf in illustratie’
De wolf is terug in Vlaanderen. Villa Verbeelding brengt in deze expo indrukken en beelden van wolven samen. Je ziet er wolven in alle gedaantes: vals of vriendelijk, moedig of doodsbang, speels, bloeddorstig, dom of in schapenvacht. Je herkent de hand van beroemde illustratoren en ontdekt aanstormend talent.
Van zondag 20 november 2022 t.e.m. zondag 4 juni 2023
Programma voor je klas
Doelgroep
Vanaf 5 jaar.
Omschrijving
Villa Verbeelding zorgt bij elke tentoonstelling voor een educatief aanbod met kijk- en doe-opdrachten aangepast aan verschillende leeftijden. Ook voor OKAN-klassen en cursisten NT2 valt er heel wat te ontdekken.
Tijdens de expo volgen kinderen het spoor van de wolf en ontdekken ze allerlei weetjes over het dier. Voor 16+ zijn er geleide bezoeken.
Alle inhoudelijke en praktische informatie vind je in de educatieve nieuwsbrief op de website.
Past bij deze vakken
- Geschiedenis & cultuur
- Muzische vakken
- Taalvakken
Jouw voordeel
Enkel met een geldig Lerarenkaart-nummer kan je dit voordeel zien.
Niet telkens opnieuw je nummer invullen? Maak nu jouw Klasse-profiel aan. Je krijgt nog een mail met alle info.
Waar?
Expo 'Wolf! De wolf in illustratie'
Villa Verbeelding
Bampslaan 35
3500 Hasselt
België
Contact
Algemene contactgegevens
Log in om te bewaren