Museum en Expo
DIVA museum
Ontdek de rijke geschiedenis van juwelen, zilver en diamant in de permanente expo ‘A Brilliant Story’ in DIVA museum. Antwerpen was vanaf de vijftiende eeuw dé plek voor wie in Europa op zoek was naar objecten gemaakt van goud, zilver en edelstenen. Ga mee op reis in deze diamanthoofdstad en ontdek de verhalen van grondstof tot object, van de Antwerpse bloeiperiode tot nu.
Programma voor je klas
Doelgroep
Vanaf 5 jaar.
Omschrijving
Met je klas kan je gratis op schoolbezoek bij DIVA. Het museum biedt een ruim educatief aanbod op maat van kleuter-, lager en secundair onderwijs, OKAN- en NT2-groepen. Je kan kiezen voor een vrij klasbezoek, rondleidingen en/of workshops.
In de workshop ‘Diamantlab’ voor leerlingen vanaf 10 jaar leert een diamantexpert van DIVA je alles over wat diamanten uniek maakt en waarop ze worden beoordeeld. Dit STEM-lab is een praktijkgerichte leeromgeving rond diamant, techniek en duurzaamheid.
De toegang tot het museum is gratis voor schoolgroepen en begeleidende leraren. Reserveer het aantal gewenste tickets.
Past bij deze vakken
- geschiedenis
- kunsten
Waar?
DIVA museum
Suikerrui 17-19
2000 Antwerpen
België
Contact
Algemene contactgegevens
Educatieve gegevens
Voorzieningen
- Rolstoel ter beschikking
- Voorbereidend stappenplan voor mensen met autisme
- Voorzieningen voor hulp- en geleidehonden
Log in om te bewaren












