Museum en Expo
In Flanders Fields Museum
Het In Flanders Fields Museum brengt het historische verhaal van de Eerste Wereldoorlog in de West-Vlaamse frontstreek. Het museum bewaart de band met dit oorlogsverleden en vertelt de verhalen, omdat ze belangrijk zijn voor wie vandaag over oorlog en vrede wil spreken. Daarna kan je ook de Lakenhallen bezoeken.
Programma voor je klas
Doelgroep
Vanaf 10 jaar.
Omschrijving
Het In Flanders Fields Museum beschikt over een volledig herwerkt en uitgebreid educatief aanbod voor leerlingen vanaf het vierde leerjaar. Werkbladen begeleiden de leerlingen binnen en buiten het museum, maar je kan ook met een educatieve gids een museumbezoek, workshop, stadswandeling, fiets- of bustocht plannen.
Een klas- of schoolbezoek reserveer je via de website of reservaties.musea@ieper.be. De educatieve dienst helpt je graag bij de inhoudelijke organisatie van projecten en uitstappen. Na je reservatie kun je als leraar gratis naar het museum om het bezoek voor te bereiden. Vergeet dan zeker je reservatiebewijs niet.
Past bij deze vakken
- Geschiedenis & cultuur
- Levensbeschouwing
Jouw voordeel
4 euro korting op de toegangsprijs. Je betaalt 6 euro in plaats van 10 euro (tijdelijke tentoonstellingen inbegrepen)
Voorwaarden
- Reserveer vooraf je tickets (betalen aan de kassa).
- Ook voor het Kenniscentrum en de leeszaal moet je vooraf reserveren.
Waar?
- Ieper – Kenniscentrum – Sint-Maartensplein 3Plan je route
- Ieper – Lakenhallen – Grote Markt 34Plan je route
Contact
Algemene contactgegevens
Educatieve gegevens
- Wouter Sinaeve
- 057 23 94 52
- wouter.sinaeve@ieper.be
Voorzieningen
- Audiodescriptie
- Rolstoel ter beschikking
- Toegankelijk met een rolstoel
- Voorzieningen voor hulp- en geleidehonden
Log in om te bewaren