Opgelet: wegens COVID-19 zijn bezoeken aan musea, bioscopen en andere activiteiten niet of slechts beperkt mogelijk. Kijk dus vooraf op de website van een voordeel om zeker te zijn dat het Lerarenkaart-aanbod geldt.
© M HKA

Het M HKA is een dynamische plek waar kunst en cultuur centraal staan. Het museum in Antwerpen verzamelt en toont een internationale collectie hedendaagse kunst vanaf 1970. Ontdek de creatieve opdrachten die de gidsen in elkaar staken.
Foto's
© M HKA
Dit is geschikt voor:
- Halve dag
- Hele dag
- Persoonlijke ontspanning
- Schooluitstap
Jouw korting of voordeel
Enkel met een geldig Lerarenkaart-nummer kan je dit voordeel zien.
Niet telkens opnieuw je nummer invullen? Maak nu jouw Klasse-profiel aan. Je krijgt nog een mail met alle info.
Voor je klas
Doelgroep
Aanbod voor leerlingen vanaf 5 jaar.
Omschrijving
Tijdens een interactieve rondleiding of labo gaan je leerlingen van het kleuter- tot het hoger onderwijs samen met een gids aan de slag met de kunstwerken en elkaar. De rondleiding wordt aangepast aan het niveau en de kennis van de doelgroep. Via de website vind je het volledige aanbod.
Door haar eigentijdse verhalen, beelden en vormgeving sluit hedendaagse kunst nauw aan bij de leefwereld van kinderen en jongeren. Altijd zijn er aanknopingspunten: de eigen ervaringen van je leerlingen maken een rijkere interpretatie van de kunst mogelijk en de omgang met kunst zet hen aan tot genuanceerder over het leven na te denken.
Het M HKA biedt ook vorming voor leraren aan: tijdens een Dubbelfocus krijg je nieuwe impulsen voor de eigen lespraktijk en een pedagogisch-didactische omkadering om zelf aan de slag te gaan in een museum.Past bij deze vakken
- Geschiedenis & cultuur
- Levensbeschouwing
- Muzische vakken
- Taalvakken
Toegankelijkheid
- Rolstoel ter beschikking