Vlaanderen
Klasse.be

Museum en Expo

Expo Compleet van de kaart

Bezoekers tijdens de opening van de expo Compleet van de kaart

Hedendaagse kunstenaars nemen je in de expo ‘Compleet van de kaart – artistieke visies op cartografie’ in Sint-Niklaas mee op hun zoektocht. Ze laten zich inspireren door de cartograaf Mercator en tonen op een creatieve en kritische manier hoe zij de wereld zien.

Van zaterdag 11 oktober 2025 t.e.m. zondag 4 januari 2026


PROGRAMMA voor je klas

Doelgroep

Van 10 tot 18 jaar.

Omschrijving

Bezoek de expo ‘Compleet van de kaart’ met je klas. Tijdens een rondleiding vol verrassingen ontdekken je leerlingen de wereld op een heel nieuwe manier. Geuren, smaken en bijzondere voorwerpen van over de hele wereld prikkelen hun zintuigen. Zo maken ze zelf een onvergetelijke wereldreis! Een rondleiding met gids duurt 1,5 uur. Je betaalt 4 euro per leerling. Per groep nemen maximaal 2 leraren deel. Boek je rondleiding via scholen.ccsint-niklaas.be.

Verkennen je leerlingen liever zelfstandig de expo? Dat kan vanaf 8 jaar met een zoektocht vol wetenschappelijke, creatieve en filosofische opdrachten. Speel zeeslag en win een prijs! Plan je een gratis zelfstandig klasbezoek? Laat dit op voorhand weten via expo@ccsint-niklaas.be.

Past bij deze vakken

  • geschiedenis
  • kunsten
  • natuur & wetenschap

Jouw voordeel

3 euro korting met je Lerarenkaart. Je betaalt 5 euro in plaats van 8 euro.

Waar?

kaartje

Expo Compleet van de kaart
Tentoonstellingszaal Zwijgershoek
Zwijgershoek 14
9100 Sint-Niklaas
België

Plan je route

Contact

Algemene contactgegevens

Voorzieningen

  • Toegankelijk met een rolstoel
Voeg dit voordeel toe aan je bewaarde voordelen

Log in om te bewaren