Vlaanderen
Klasse.be
Zaal met schilderijen op de expo 'Mélancolies
Zaal met schilderijen op de expo 'Mélancolies
Zaal met schilderijen op de expo 'Mélancolies
Zaal met schilderijen op de expo 'Mélancolies

In de expo Mélancolies blikt het Luikse Trinkhall museum terug op zijn 5-jarig bestaan, met kunstwerken gecreëerd door kunstenaars met een mentale beperking of psychosociale kwetsbaarheid. Ontdek hoe Trinkhall museum een sterke identiteit vormde, onlosmakelijk verbonden met kunst, maatschappij en politiek in de brede zin.

Van vrijdag 16 mei 2025 t.e.m. zondag 5 april 2026


PROGRAMMA voor je klas

Doelgroep

Vanaf 3 jaar.

Omschrijving

Het team van het Trinkhall museum gidst schoolgroepen door de collecties en thematentoonstellingen. Dit aanbod is op maat van de leeftijd van je leerlingen, je educatieve project of verwachtingen. Daarom kan je voorafgaand aan je klasbezoek overleggen met het museumteam. Met hun boekje voor leraren bereid je je bezoek voor.

Voor een geleid bezoek betaal je de individuele toegang en 60 euro voor de gids. Dit kan voor maximaal 20-25 deelnemers per groep. Reserveren is verplicht.

Past bij deze vakken

  • kunsten
  • mens & maatschappij

Jouw voordeel

5 euro korting met je Lerarenkaart. Je betaalt 4 euro in plaats van 9 euro.

Waar?

kaartje

Expo Mélancolies
Trinkhall Museum
Parc d'Avroy 1
4000 Luik
België

Plan je route

Contact

Algemene contactgegevens

Educatieve gegevens

Voorzieningen

  • Toegankelijk met een rolstoel
Voeg dit voordeel toe aan je bewaarde voordelen

Log in om te bewaren