Museum en Expo
HomeComputerMuseum
In het HomeComputerMuseum in Helmond (NL) mag je overal aankomen. Ga zelf aan de slag met meer dan 350 werkende computers uit de jaren 70, 80, 90 en 2000. Surf op het internet uit de jaren ’90 of start zelf een spel op de Commodore 64, en duik in een interactieve reis door de tijd.
Jouw voordeel
Enkel met een geldig Lerarenkaart-nummer kan je dit voordeel zien. Download de Lerarenkaart-app en activeer je Lerarenkaart. Daar vind je je nieuwe Lerarenkaart-nummer.
Niet telkens opnieuw je nummer invullen? Maak nu jouw Klasse-profiel aan of wijzig je profiel naar het nieuwe Lerarenkaar-nummer.
Programma voor je klas
Doelgroep
Van 5 tot 18 jaar.
Omschrijving
Bezoek met rondleiding
Bij een schoolbezoek kan ook een rondleiding (2 euro per leerling, bovenop de toegang). Per vier leerlingen, krijgt een leraar of begeleider gratis toegang. Een bezoek duurt gemiddeld drie kwartier tot twee uur, afhankelijk van leeftijd. Voor kinderen tot tien jaar is een rondleiding vaak niet aan te raden.
Quiz
Er is een gratis quiz in het museum die je leerlingen zelfstandig kunnen afwerken.
Educatief pakket
Op de website voor schoolbezoeken vind je een quiz, informatie voor je les en ideeën om tijdens je bezoek te doen.
Past bij deze vakken
- ICT & communicatie
Waar?
HomeComputerMuseum
Noord Koninginnewal 28
5701NK Helmond
Nederland
Contact
Algemene contactgegevens
- +31 (0)492 74 74 74
- algemeen@homecomputer.museum
- homecomputermuseum.nl
- facebook.com/nlcomputermuseum
- instagram.com/homecomputermuseum
Educatieve gegevens
Voorzieningen
- Audiodescriptie
- Toegankelijk met een rolstoel
Log in om te bewaren