Vlaanderen
Klasse.be

Erfgoed

Oostendse Gidsenkring Lange Nelle vzw

Groep luistert naar een gids
Gids met bezoekers bij een bord over tuinen van Stene
Man kijkt naar een infobord over Oostende

Oostendse Gidsenkring Lange Nelle vzw geeft gegidste wandelingen in en rond Oostende. Tijdens de wandeling komen zowel de natuur, cultuur en architectuur van Oostende aan bod. Of breng een bezoek met een gids aan Oostende musea, historische monumenten en het maritiem erfgoed.

Jouw voordeel

10 euro korting met je Lerarenkaart op een gidsbeurt van 2 uur. Je betaalt 90 euro in plaats van 100 euro.

Voorwaarden

Vermeld bij je boeking je Lerarenkaart-nummer. Bij de voorafbetaling vermeld je de referentie van de boeking en je Lerarenkaart-nummer ter bevestiging.


Programma voor je klas

Doelgroep

Vanaf 6 jaar.

Omschrijving

Oostendse Gidsenkring Lange Nelle vzw begeleidt klasgroepen uit lager, secundair en deeltijds kunstonderwijs op een gegidste wandeling langs natuur, cultuur, architectuur en musea. Het aanbod is telkens afgestemd op de leerdoelen.

Bij een boeking krijg je 5 euro korting op het normale tarief van 100 euro. Reserveer via de website met vermelding van de naam van je onderwijsinstelling.

Past bij deze vakken

  • geschiedenis
  • kunsten

Contact

Algemene contactgegevens

Voeg dit voordeel toe aan je bewaarde voordelen

Log in om te bewaren