Museum en Expo
Expo FRAGMENTS

De expo FRAGMENTS in het AfricaMuseum in Tervuren is een ode aan de vrouw, maar ook een artistiek manifest. Fotograaf-activist Maggy Dago belicht er verhalen van Afro-Europese vrouwen. Over uitingen van systemisch racisme en seksisme, maar ook over strijd, veerkracht en hoop. Denk jij mee na over gelijkheid en inclusie?
Van zaterdag 24 oktober 2026 t.e.m. zondag 5 september 2027
PROGRAMMA voor je klas
Doelgroep
Vanaf 4 jaar.
Omschrijving
Het AfricaMuseum is een wetenschappelijk instituut en museum in Tervuren over de geschiedenis, kunst, rituelen, biodiversiteit en koloniale banden met Midden-Afrika. Plan er met je klas een vrij bezoek, een algemene of thematische rondleiding of een workshop.
Boek voor je leerlingen uit het kleuter- of lager onderwijs een interactieve rondleiding of een workshop rond opgroeien of muziek. Voor leerlingen uit secundair onderwijs zijn er workshops over muziek en kolonisatie, en rondleidingen rond rijkdommen, hout en geschiedenis.
Past bij deze vakken
- kunsten
- mens & maatschappij
Jouw voordeel
Gratis met je Lerarenkaart in plaats van 15 euro.
Voordeellink
africamuseum.be/nl/visit/buy
Voorwaarden
Bestel je tickets vooraf online.
Waar?
Expo FRAGMENTS
AfricaMuseum
Leuvensesteenweg 13
3080 Tervuren
België
Contact
Algemene contactgegevens
- 02 769 52 00
- reservations@africamuseum.be
- africamuseum.be
- facebook.com/AfricaMuseumTervuren
- instagram.com/africamuseumbe
Educatieve gegevens
- Bart Deputter
- bart.deputter@africamuseum.be
Voorzieningen
- Aangepaste toiletten
- Infoborden voor bezoekers met auditieve beperking
- Lift
- Rondleiding voor blinden en slechtzienden
- Toegankelijk met een rolstoel
- Voorbereidend stappenplan voor mensen met autisme
- Voorzieningen voor hulp- en geleidehonden
Log in om te bewaren





