Museum en Expo
Expo Thuis. Wonen in prentenboeken
Ontdek in de expo ‘Thuis. Wonen in prentenboeken’ in Villa Verbeelding hoe verschillende illustratoren het onderwerp op papier zetten. Wat is thuis? Is dat een huis van baksteen en beton? Of eerder een warm gevoel? Wanneer wordt een huis een thuis? En hoe teken je dat dan?
Van donderdag 7 mei 2026 t.e.m. zondag 15 november 2026
PROGRAMMA voor je klas
Doelgroep
Vanaf 5 jaar.
Omschrijving
Denk in de expo ‘Thuis. Wonen in prentenboeken’ met je leerlingen na over wat een huis tot thuis maakt. Hoe voelt het om je thuis kwijt te raken? De expo daagt ook uit om de eigen verbeelding te laten werken. Afsluiten doe je in het atelier met een creatieve opdracht.
Kom je graag langs met je leerlingen? Dan past Villa Verbeelding de educatieve programma’s aan per leeftijd en doelgroep. Info voor je klasbezoek vind je via villaverbeelding.be.
Past bij deze vakken
- kunsten
- mens & maatschappij
- talen
Jouw voordeel
3 euro korting met je Lerarenkaart. Je betaalt 5 euro in plaats van 8 euro.
Voordeellink
villaverbeelding.be/planjebezoek
Waar?
Expo Thuis. Wonen in prentenboeken
Villa Verbeelding
Bampslaan 35
3500 Hasselt
België
Contact
Algemene contactgegevens
- 011 22 26 24
- info@villaverbeelding.be
- villaverbeelding.be
- facebook.com/villaverbeelding
- instagram.com/villaverbeelding
Educatieve gegevens
- Louise Jans & Inge Martens
- educatie@villaverbeelding.be
Voorzieningen
- Gedeeltelijk toegankelijk met een rolstoel
Log in om te bewaren








