Museum en Expo
Museum Paul Tetar van Elven
Museum Paul Tetar van Elven is de woning van de negentiende-eeuwse kunstschilder Paul Tetar. In zijn huis in het Nederlandse Delft ziet er nog altijd uit zoals in zijn tijd. Van belang zijn de vele kopieën die hij maakte van beroemde werken van Rembrandt, Rafaël en vele anderen.
Jouw voordeel
Gratis met je Lerarenkaart in plaats van 12,50 euro.
Programma voor je klas
Doelgroep
Vanaf 10 jaar.
Omschrijving
Kom met je leerlingen op bezoek in het Museum Paul Tetar van Elven en ervaar hoe het leven was in de negentiende eeuw. Je kan hier een museumles volgen.
Leerlingen tot en met 18 jaar hebben gratis toegang. Reserveren is steeds noodzakelijk. De museumlessen duren 60 minuten en vinden ’s ochtends plaats.
Je betaalt voor een museumles 50 euro per 15 leerlingen. Een groep telt maximaal 30 kinderen. Voorzie 2 begeleiders. Die krijgen gratis toegang tot het museum.
De workshops, inclusief museumles, duren 90 minuten en kosten 75 euro.
Past bij deze vakken
- geschiedenis
- kunsten
Waar?
Museum Paul Tetar van Elven
Koornmarkt 67
2611 RC Delft
Nederland
Contact
Algemene contactgegevens
- +31 152 12 42 06
- tetar@hetnet.nl
- museumpaultetarvanelven.nl
- facebook.com/museumpaultetarvanelven
- instagram.com/museumpaultetarvanelven
Educatieve gegevens
- Alexandra Oostdijk
Log in om te bewaren







