Vlaanderen
Klasse.be
Kajak op de nete

Ark van Noë en Kano.be organiseren kano- en kajaktochten op de Kleine Nete en de Grote Nete. Ook voor een teambuilding ben je hier aan het juiste adres. Zin in een cultureel luik? Trek met een gids naar het Houtambachtenmuseum. Dat herbergt ook het museumcafé Staminee.

Jouw voordeel

Enkel met een geldig Lerarenkaart-nummer kan je dit voordeel zien.

Niet telkens opnieuw je nummer invullen? Maak nu jouw Klasse-profiel aan. Je krijgt nog een mail met alle info.

Programma voor je klas

Doelgroep

Vanaf 3 jaar.

Omschrijving

Je kan hier terecht voor rondleidingen op aanvraag met een gids doorheen het Houtambachtenmuseum. De prijs is afhankelijk van de grootte van de groep.

De Wimpe heeft een concessieovereenkomst met domein ‘De Ark van Noë’ (Arkstraat 6 in Lichtaart). Dit recreatiedomein met uitgebreide kinderspeeltuin, boerderij en visvijver is geschikt voor teambuildings, bedrijfs- en familiefeesten. De Wimpe en Ark van Noë werken nauw samen voor de kajakafvaarten.

Reserveren? Bel 014 51 41 42 of stuur een mail.

Past bij deze vakken

  • Geschiedenis & cultuur
  • LO & gezondheid

Waar?

kaartje

Ark van Noë
Schransstraat 28
2270 Herenthout
België

Plan je route

Contact

Algemene contactgegevens

Educatieve gegevens

Voeg dit voordeel toe aan je bewaarde voordelen

Log in om te bewaren