Erfgoed
Fort van Breendonk

Tussen september 1940 en september 1944 verbleven in het Fort van Breendonk meer dan 3600 gevangenen. Vandaag kan je er terecht voor getuigenissen over de gruwel van oorlog, nazisme en concentratiekampen. Je krijgt een positieve boodschap over mensenrechten en hoop.
Jouw voordeel
2 euro korting met je Lerarenkaart. Je betaalt 9 euro in plaats van 11 euro.
Programma voor je klas
Doelgroep
Vanaf 11 jaar.
Omschrijving
Op de website vind je alle info om een bezoek aan het Fort van Breendonk voor te bereiden in de klas. Een virtueel bezoek 360° geeft je ook reeds een goed beeld van wat je te wachten staat.
Bij schoolbezoeken mét gids moet je vooraf je bezoek reserveren. Je betaalt 3 euro per leerling + 70 euro voor de gids (verplicht), gratis voor begeleidende leerkrachten (max. 2 per groep van min. 20 leerlingen). Schoolgroepen die gegidst worden door hun leraren die de vorming van de dienst educatie van het gedenkteken hebben gevolgd betalen 4 euro per leerling.
Past bij deze vakken
- Geschiedenis & cultuur
- Levensbeschouwing
Waar?
Fort van Breendonk
Brandstraat 57
2830 Willebroek
België
Contact
Algemene contactgegevens
- 03 860 75 25
- info@breendonk.be
- breendonk.be
- facebook.com/fortvanbreendonk
- twitter.com/WarHeritage
- instagram.com/fort_van_breendonk_/
Educatieve gegevens
- Lieselotte Mertens
- 03 860 75 24
- booking@breendonk.be
Log in om te bewaren