Museum en Expo
Expo Drifting Belgians
Reis in de expo ‘Drifting Belgians’ mee met Belgen die de oversteek maakten naar de Verenigde Staten ten tijde van de Red Star Line rederij. Visueel kunstenaar Mashid Mohadjerin neemt je mee naar dit vergeten hoofdstuk uit onze geschiedenis aan de hand van foto- en video-installaties in het Antwerpse Red Star Line Museum.
Van woensdag 1 april 2026 t.e.m. zondag 30 augustus 2026
PROGRAMMA voor je klas
Doelgroep
Vanaf 4 jaar.
Omschrijving
Het Red Star Line Museum heeft een uitgebreid aanbod rondleidingen en lesmateriaal, op maat van leerlingen lager en secundair onderwijs en cursisten NT2.
Tijdens een geleid klasbezoek neemt een gids jou en je leerlingen mee op avontuur door het museum en/of de stad. Onderweg ontmoeten jullie de passagiers van de Red Star Line.
Je kan als leraar ook zelf je klas rondleiden in het Red Star Line Museum. Gebruik de handleidingen en het lesmateriaal om je museumbezoek voor te bereiden. Voor klassen inburgering en NT2 zijn er aparte programma’s mogelijk.
Het museum is gratis voor schoolgroepen die vooraf reserveren. Vraag je bezoek aan via redstarline@antwerpen.be. Gratis tickets voor schoolgroepen boeken via de webshop is niet mogelijk.
Past bij deze vakken
- geschiedenis
- mens & maatschappij
Jouw voordeel
Gratis met je Lerarenkaart in plaats van 10 euro.
Voorwaarden
Reserveer en bestel je tickets online.
Waar?
Expo Drifting Belgians
Red Star Line Museum
Montevideostraat 3
2000 Antwerpen
België
Contact
Algemene contactgegevens
- 03 298 27 70
- redstarline@antwerpen.be
- redstarline.be
- facebook.com/RedStarLineMuseum
- instagram.com/redstarlinemuseum
Educatieve gegevens
- Dorine Devos
- 03 298 27 74
- dorine.devos@antwerpen.be
Voorzieningen
- Aangepaste toiletten
- Lift
- Toegankelijk met een rolstoel
Log in om te bewaren







