Bibliotheken
Universiteitsbibliotheek KULeuven
© Universiteitsbibliotheek KULeuven

De Leuvense Universiteitsbibliotheek is een uniek historisch gebouw met een prachtige leeszaal. Tijdens de klim van de bibliotheektoren leer je meer over de roerige geschiedenis van dit gebouw. De audiogids vertelt over de architectuur en het interieur van deze erfgoedbibliotheek. Geregeld zijn er tijdelijke tentoonstellingen.
Programma voor je klasDoelgroep
Vanaf 6 jaar.
Omschrijving
Je kan de bibliotheektoren van de Universiteitsbibliotheek bezoeken met je klas (max. 25 leerlingen per groep). Het bezoek is gratis voor leerlingen basisonderwijs, je betaalt 2 euro per leerling secundair onderwijs. De audiogids is niet inbegrepen. Begeleidende leraren mogen gratis mee. Voor een geleid bezoek betaal je 50 euro extra voor de gids.
I.s.m. de Erfgoedcel van Leuven kan je met je klas ook een beiaardbezoek reserveren.
Voor de tijdelijke tentoonstellingen gelden dezelfde afspraken. Wel betaal je dan voor de gids 65 euro (bibliotheek + tijdelijke tentoonstelling).
Past bij deze vakken
- Geschiedenis & cultuur
Jouw voordeel
2 euro korting met je Lerarenkaart. Je betaalt 5 euro i.p.v. 7 euro (bibliotheek + bibliotheektoren).
Waar?
Universiteitsbibliotheek KULeuven
Universiteitsbibliotheek
Mgr. Ladeuzeplein 21
3000 Leuven
België
Contact
Algemene contactgegevens
Educatieve gegevens
- Hilde Van Hemelrijck
- 016 32 46 60
- universiteitsbibliotheek@kuleuven.be
Log in om te bewaren